KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 12544338
nr 1254 4338
Josep Vallribera
(f. 1937), Spanien
Akvareller, 2 st. Signerad, daterad 1992. Ca 28x20 respektive 38x29 cm
Josep Vallribera, spansk bildkonstnär född 1937.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 13 maj 2019
kl 19:25:20
100 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr